İzmit Hacamat

İZMİT HACAMAT

Hacamatın lenfatik sistem üzerindeki etkisi de çok büyüktür.
Lenfatik sistem vücuttaki en önemli işlemlerden birini yapar. Ancak hep ihmal edilmiş ve hastalık mekanizmalarında hep unutulmuştur.

İnsan vücudundaki sorunların çoğu lenfatik sistemin etkisinin azalmasından, bozulmasından oluşur.
Lenfatik sistem bağışıklık sistemimizin bir parçasıdır.
Lenfatik sistemin bozulması ile dokular sıkışık hale gelir ve organ sağlığı bozulur.
Çünkü hücrenin arası atık maddeler metabolik atıklar bakteriler toksinler lenfatik sistem tıkalı olduğu için vücuttan atılamaz.
İşte hacamat ile gözenekler açıldığı ve cilt altında biriken atıklar dışarı atıldığı için hacamat lenfatik sisteme büyük bir fayda sağlar.

İzmit Hacamat kliniği olarak,siz danışanlarımıza hiyjenik,temiz ve ferah bir ortamda hacamat tedavisi olma imkanı sunmaktayız.
Unutmayalım,Hacamat tedavisi her yerde olunmaz.Maddi ve manevi güvenilir yetkin olan kişilere hacamat olduğunuzdan emin olun.
 

İzmit Hacamat kliniğimizde danışanlarımıza uyguladığımız hacamat tedavisi ile kişinin cildine uygulanan çizikler ile beyinle irtibata kesilmiş veya azalmış olan sinirler uyarıldığı gibi,
bu moral immün sistemde uyarılmak tadır.Hacamatın Bağışıklık sistemine faydası çok fazladır
 

Kişide bulunan organların bağ dokusu tüm organların hücrelerinin etrafını sardığı alanlar olduğundan, besin ve gaz alışverişinin gerçekleştiği,metabolize atıkların ve toksinlerin biriktiği bir alandır.
Deri katmanında bulunan dermiş tabakası bağ dokusunun en geniş alana sahip olduğu yerdir.Ayrıca dolaşım hızının en yavaş olduğu bölgedir.
Bundan dolayı derideki bağ dokusu her türlü atık için bir birikim alanıdır.
Hacamat ile dermis denilen bölgede biriken her türlü atıklar dışarı alındığı için, cilt gençleşir güzelleşir lenfatik sistem temizlenir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Gebze Hacamat ile tansiyon hastalığı tedavisi
    Gebze Hacamat kliniğimizde tansiyon hastalığı için hacamat tedavisi ile çok başarılı sonuçlar aldık.Tansiyon rahatsızlığı ile basşvuran danışanlarımızın tamamına yakını tansiyon sıkıntılarından kurtuldu.
  • Gölcük Hacamat
    Gölcük Hacamat Kliniğinimizde; siz danışanlarımıza Osmanlı ve İslam tıbbına uygun, sünneti seniyyeye uygun ve hijyenik şartlarda hacamat ve sülük tedavisi yapılmaktadır.
  • Körfez Sülük
    Körfez Sülük Tedavisi ; Kocaeli Hacamat ve Sülük kliniğimizde siz danışanlarımıza hiyjenik,temiz ve ferah bir ortamda,sertifikalı uzman personeller eşliğinde hirudu terapi (sülük tedavisi) yapmaktayız.detaylı bilgi ve randevu için lütfe
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.