İzmit Hacamat

İZMİT HACAMAT

Hacamatın lenfatik sistem üzerindeki etkisi de çok büyüktür.
Lenfatik sistem vücuttaki en önemli işlemlerden birini yapar. Ancak hep ihmal edilmiş ve hastalık mekanizmalarında hep unutulmuştur.

İnsan vücudundaki sorunların çoğu lenfatik sistemin etkisinin azalmasından, bozulmasından oluşur.
Lenfatik sistem bağışıklık sistemimizin bir parçasıdır.
Lenfatik sistemin bozulması ile dokular sıkışık hale gelir ve organ sağlığı bozulur.
Çünkü hücrenin arası atık maddeler metabolik atıklar bakteriler toksinler lenfatik sistem tıkalı olduğu için vücuttan atılamaz.
İşte hacamat ile gözenekler açıldığı ve cilt altında biriken atıklar dışarı atıldığı için hacamat lenfatik sisteme büyük bir fayda sağlar.

İzmit Hacamat kliniği olarak,siz danışanlarımıza hiyjenik,temiz ve ferah bir ortamda hacamat tedavisi olma imkanı sunmaktayız.
Unutmayalım,Hacamat tedavisi her yerde olunmaz.Maddi ve manevi güvenilir yetkin olan kişilere hacamat olduğunuzdan emin olun.
 

İzmit Hacamat kliniğimizde danışanlarımıza uyguladığımız hacamat tedavisi ile kişinin cildine uygulanan çizikler ile beyinle irtibata kesilmiş veya azalmış olan sinirler uyarıldığı gibi,
bu moral immün sistemde uyarılmak tadır.Hacamatın Bağışıklık sistemine faydası çok fazladır
 

Kişide bulunan organların bağ dokusu tüm organların hücrelerinin etrafını sardığı alanlar olduğundan, besin ve gaz alışverişinin gerçekleştiği,metabolize atıkların ve toksinlerin biriktiği bir alandır.
Deri katmanında bulunan dermiş tabakası bağ dokusunun en geniş alana sahip olduğu yerdir.Ayrıca dolaşım hızının en yavaş olduğu bölgedir.
Bundan dolayı derideki bağ dokusu her türlü atık için bir birikim alanıdır.
Hacamat ile dermis denilen bölgede biriken her türlü atıklar dışarı alındığı için, cilt gençleşir güzelleşir lenfatik sistem temizlenir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Körfez Hacamat
    Körfez Hacamat Kliniğimizde; Hacamat tedavisi ile birçok danışanımızın sağlığını geri kazanmasına,birçok rahatsızlıklarının giderilmesine ve birçok kişinin ilaçlardan kurtulmasına vesile olduk.
  • Çocuk Hacamat tedavisi İzmit
    İzmit Sülük ve Hacamat kliniğimizde çocuklara ve gençlere steril,temiz ve ferah bir mekanda hem danışmanlık hem de hacamat yapıyoruz.Sağlıklarının devamı ve hastalıklara daha az yakalanmaları konusunda yardımcı oluyoruz.
  • Sırt ağrısı tedavisinde Körfez Hacamat
    Körfez Hacamat Kliniğimizde Sırt ağrısı tedavisi için Hacamat ve Sülük terapileri uygulayarak danışanlarımızın ağrılarından kurtulmalarına vesile oluyoruz.Özellikle Sırt bölgesinde biriken toksik gazlar ve biriken dengesiz basınç,kişide bölgesel olarak ağ
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.